Hypermarket Globus

Globus

14 září 2009

Právě probíhá soutěž s výrobky Huggies, za které získáváte body vyměnitelné za dárek.

11 září 2009

Skončila velká akce Globusu nazvaná Úsměv za úsměv. Od zákazníků jsme celkem obdrželi 116.029 úsměvů.

27 června 2009

Dnes proběhlo finále soutěže Globus grillmánie 2009. Titul českého mistra v grilování získal tým "United steaks".

Hypermarket Globus

Hypermarket Globus (Globus SB-Warenhaus Holding GmbH and Co. KG) je německý maloobchodní řetězec, který na český trh vstoupil v roce 1996. V součastnosti provozuje Globus 14 prodejen na území České Republiky, kromě toho také působí v Německu a pomalu proniká i na ruský trh.

Ve velkoprodejnách Globus můžete najít nejen široký sortiment potravin (více jak 15.000 položek), ale také obchody s hudbou, elektronikou, zahrádkářskou a sanitární technikou či samoobslužné restaurace zdraví U každého Globusu se nachází parkoviště obřích rozměrů, na kterém samozřejmě nechybí ani benzínová stanice s myčkou pro vaše auto.

V pasáží velkoprodejny Globus se nachází recenze automatické pračky spousta malých obchůdků, které provozují jednotlivý pronajimatelé. S nastupující módou nákupních velkocenter, kde rodiny tráví svoje volné víkendy, se i Globus rozrůstá a nabízí svým zákazníkům další služby. V nově přistavovaných prostorech se nachází prodejny známých značek, pobočky bank, fastfood restaurace a nechybí ani multikino.

.

Bezva rada?Pro své zákazníky připravuje Globus každý týden nový akční leták globus, ve kterém naleznete vybrané zboží za nejnižší možné letákové ceny.

Nevíte kam uložit peníze? Zkuste online poradnu.